Kategooria: Hommikusöögid

kaerahelbesmuuti

Pähkline kaerahelbesmuuti

Kiiresse hommikusse sobib hästi toitev smuuti, mis valmib tõeliselt lihtsa vaeva ning vähese ajakuluga.

[ Loe edasi ➠ ]
bircher müsli

Bircher müsli

Algses originaalretseptis, kus erinevalt tänapäeval levinud müslidest, on peamiseks koostisosaks mahlakas õun. Väga maitsev ja mahlane müsli sobib hästi tasakaalustatud hommikusöögiks.

[ Loe edasi ➠ ]
Seemnete ja kaarobiga ananassismuuti

Seemnetega ananassismuuti

Tervislik ja kõhtutäitev smuuti

See ananassine hommikusöök on hea ja kerge kaasa haarata ning süüa kasvõi töö juures. Sellest toidust saab su organism rohkelt antioksüdante, kaltsiumi, kaaliumi, magneesiumi, tsinki, B-grupi vitamiine ning oomega-3 rasvhappeid. Igati täisväärtuslik hommikusöök või vahepala!

[ Loe edasi ➠ ]
hurmaa-puder

Hurmaa-kurkumiinipuder

Hurmaa-kurkumiinipuder on hea alternatiivne viis muuta enda hommikusöök mitmekülgsemaks ja erilisemaks. Hurmaa mesimagus maitse pakub meile suurepärast maitseelamust ning varustab meid vajaliku esmase energiaga. Kurkumiin annab pudrule kirka isutõstva värvuse ja peale selle on ta väga kasulik maitseaine, mis tõhustab immuunsüsteemi vastupanuvõimet ning organismi puhastumisprotsesse toksiinidest.

[ Loe edasi ➠ ]
Chia Puding

Chia puding

Kui kaerahelbepuder või võileivad on ära tüüdanud, siis ülimaitsev hommikusöök on ka chia puding. Lisaks heale maitsele kubiseb see toit põletikku alandavatest oomega-3-rasvhapetest, seleenist, magneesiumist, kaaliumist ja kaltsiumist.

[ Loe edasi ➠ ]