Süües terveks ja säravaks!

Kutsume Sind kuueosalisele kursusele, kus räägime kõige olulisematest sammudest, mida saame tervise toetamiseks ja noorusliku välimuse loomiseks teha. Saad teadlikumaks oma toiduvalikutest ning õpid olema iseenda tervendaja. Teooriateadmisi vürtsitavad inspireerivad kokkamise töötoad, kus kõigil avaneb võimalus käed külge panna ja uusi põnevaid maitseid proovida. Kui igapäevased toidud on ära tüüdanud või tuleb puudu ideedest, mida kokata, siis see kursus on just Sulle!

Koolitustel käsitletavad teemad:

• Mürkidest vabaks

Hiina meditsiin ütleb, et pole mõtet ravida, kui seedimine pole korras. Seedeprobleemide korral kuhjuvad organismis jääkained ja võivad tekkida põletikud, mis omakorda panevad meie keha rasva ladestama. Kõigele lisaks asub meie immuunsüsteem põhiliselt seedetraktis. Selles loengus omandatakse teadmisi organismi koormavate ühendite vältimise kohta ja keha puhastamisest looduslähedase toidu abil.

• Hormoonid kontrolli alla

Teatud terviseprobleemid, meeleolu kõikumine ja kehakaalu tõus on tihti tingitud sellest, et hormoonid on tasakaalust väljas. Keha toites ja läbi hormoonaalse tasakaalu taastamise tagame hea enesetunde ning ootamatult võime märgata ka salendavat efekti. Seda kõike toitu ning söömist nautides.

• Sa oled see, mida suudad omastada

Öeldakse, et sa oled see, mida sa sööd. Õigem oleks aga öelda, et sa oled see, mida sa suudad omastada. Iga inimene on individuaalne- mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele. Oluline on, et me söödud toidu täielikult ära seedida suudaksime ning sellest ka kõik vajalikud toitained omastada. Juttu tuleb varjatud toidutalumatusest.

• Kaasavõetavad lõunasöögid

Meil kõigil on aegajalt kiirus taga ning töökohustused virnas ootamas. Vahel lihtsalt ei ole aega ise süüa teha. Sellel korral vaatame, millised toidud valmivad ülikiiresti ning sobivad tööle/kooli/väljasõidule kaasa võtmiseks. Samuti käime üle poodide toiduvalikud- mida saab kiiresti kaasa haarata ning mis oleks samal ajal ka tervislik?

• Elujõudu andvad toidud

Naturaalsel viisil, läbi elava toidu, saame kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalained, mis annavad meile elujõudu ja sära. Juttu tuleb toortoidust, väetoitudest, idudest ja paljust muust, mis võib väsimuse alla vajunud keha uuesti õitsele puhkema panna.

• Teeme elu magusaks

Me kõik tahame vahest midagi head ja magusat nautida. Kuidas seda aga teha ilma süütundeta? Räägime erinevatest suhkrutest, magusainetest ja sellest, mis võib peituda painava magusaisu taga. Õpime valmistama magustoite, mis rahuldavad magusaisu ilma kehakaalule liiga tegemata ning boonusena on täis ka kasulikke toitaineid.

Hind:

Kogu kursus 114 €.

Võta sõber kaasa, hind mõlemale 99 €.

*Tasu sisaldab materjale ja retsepte, osalemist toiduvalmistamisel ja selle ühisel söömisel.
Kaasa saab nädalamenüüd!


Kursusel saadav info on lihtne ja praktiline!
Sobib ka neile, kes soovivad 6 nädalat hiljem 3-6 kg kergemad või paremas füüsilises vormis olla.

Kursust viivad läbi:

Toitumisterapeut Siret Saarsalu ja toitumisnõustaja Tuuli Taimur.

Hind:

Kogu kursuse osalustasu 114 eurot, mis sisaldab loengumaterjale, retsepte, 6 nädala toitumiskavasid, toidu valmistamist ja söömist. Kui võtad sõbra kaasa, siis hind mõlemale 99 eurot.

Toimumiskoht ja -ajad:


TARTUS alustame 25. oktoobril kell 17.30-19.30. Kohtumised toimuvad teisipäeviti,
Nutrilligenti koolitusklassis, Vaksali 17a-203.


TALLINNAS alustame 12.oktoobril kell 18.00-20.00. Kohtumised toimuvad kolmapäeviti, Biomarketi kontoris, Peetri 11.

Kursus kestab kuus nädalat.


LISAINFORMATSIOON:

Siret Saarsalu: siret@nutrilligent.ee, telefon +372 5557 4423

Tuuli Taimur: tuuli@nutrilligent.ee, telefon +372 5680 4787***

Koolitustel osalejate tagasiside:

“Meeldis kõik, ületas ootused. Mulle meeldib taas süüa teha. Minu arvates oli kõik hästi läbi viidud, eriti vahva oli, et tegime toite ka kohapeal. Hea, et ka materjal anti kaasa ja muidugi MENÜÜD. Tänu sellele on meie kodune toidumenüü muutunud mitmekesisemaks. Tunnen end kerge ja rõõmsana!”

Ülle Lees

***

“Saime tuttavaks tervendavate taimedega. Pole neid kunagi tarbinud. Toortoit hakkas rohkem huvitama, just kasulike ainete säilitamise ja kättesaadavuse poolest. Indu sai juurde teha kvaliteetsemat toitu. Elukaaslane ka naudib salateid ja pestosid. See on äge! :-)”

Margit Keerutaja

***

“Meile kõigile meeldis töötoa idee ja ülesehitus. Saime juurde sobivas koguses uusi teadmisi ja elamusi. Võimalus ise söögivalmistamises kaasa luua ja maitsta kinnitas, et tervislikult süüa ei tähenda, et see maitsev ei oleks.”

***

“Mulle meeldis, et sain valmis retsepte. Nende järgi oli kerge, mõnus, huvitav enda toitumist ja toiduvalmistamist korraldada. Liikuvus paranes ning ka kehakaal langes. Toidud, mida nüüd teen, on maitserikkamad, pärast söömist pole raske olla enam.”

Merle Keerutaja

***