Töötoad

Õpetame teid valmistama maitsvaid ja tervislikke toite.
Töötad toimuvad väikeste gruppidena (5-15 inimest) ning vabas atmosfääris õpitakse praktilisi nippe tervisliku toidu valmistamiseks.

Teemad:

“Smuutide valmistamine sportlastele – tervislik ja toitev alternatiiv toidulisanditele”

Smuutid on tervislik ja lihtne võimalus parandada treeningutest ja võistlustest taastumist, kuna annab jõudu ning on kergesti seeditav. Lisaks võimaldab rikastada sportlaste toidulauda antioksüdantide ja vitamiinidega, suurendades puu- ja köögiviljade tarbimist. Sportlastel on teatavasti suurenenud vajadus teatud vitamiinide järele ning smuutid on ideaalne võimalus päevase vajaduse katmiseks. Nad on kiiresti valmistatavad, igaühele jõukohased ning mis kõige olulisem- ülimaitsvad.

“Tooršokolaadi töötuba”

Võimalik tutvuda tooršokolaadi võludega, valmistada koos maitsvaid komme ja ka ise neid ahvatlevaid maiusi mekkida.

“Tervislikud magustoidud”

Me kõik ihkame vahel midagi magusat ja head. Selles töötoas õpitakse valmistama magustoite, mis pakuvad maitsemeeltele naudingut ning aitavad säilitada figuuri.

“Smuutid ja salatid kiiresse tööpäeva”

Selles töötoas õpitakse tegema kiiresti valmivaid kuid toitainetest pakatavaid smuutisid ja salateid, mis annavad energiat, tõstavad töövõimet ning samal ajal aitavad kaalu langetada. Kõik valmivad toidud sobivad hästi ka tööle kaasa võtmiseks.

“Gluteeni- ja kaseiinivabad toidud”

Tutvustame gluteeni- ja kaseiinitalumatust, räägime selle toitumisviisi põhimõtetest, jagame nippe kuidas gluteeni ja piima sisaldavaid tooteid asendada ning valmistame üheskoos gluteeni- ja kaseiinivabasid roogasid. Kaasa saab retseptid.

“Ostlemise kursus”

Tellimisel korraldame ka praktilisi ostlemisi kursusi. Käime üheskoos poes, tutvume pakutava tootevalikuga ning õpime toodete etikette- ning koostisainete nimekirja lugema. Kõike selleks, et teha targemaid ja teadlikumaid valikuid.

Töötoad kestavad tavaliselt 1-2 tundi, mis on täielikult praktilise suunitlusega. Kaasa saab retseptid, lugemismaterjali ning hind sisaldab ka töötoas valmistatavat toitu. Töötubade organiseerimisel püüame arvestada klientide soovidega. Võite teha ka omapoolse ettepaneku mõnele muule teemale, mida nimekirjast ei leidnud, aga soovite käsitleda. Töötubasid on võimalik tellida ka väljasõitudena kohapeale.

*Koolituste hind sõltub koolituse pikkusest, osalejate arvust ja toimumise kohast.

Küsi hinnapakkumist