Töötuba “Kokakunst- salatid, smuutid või maiused”

Meie töötoad on hea võimalus pakkuda teie ettevõtte tervisepäevale, suvepäevadele või muule üritusele kaasahaaravat ning praktilist ühistegevust, mis arendab meeskonnatööd ning aitab ka uusi liikmeid kollektiivi sulandada.

Vali sobiv töötuba ning tõsta töötajate motivatsiooni.

Teemad:

“Salatid kiiresse tööpäeva”

Tervisepäev_tervisliku toitumise töötuba

Selles töötoas õpitakse tegema kiiresti valmivaid kuid toitainetest pakatavaid salateid, mis annavad energiat, tõstavad töövõimet ning samal ajal aitavad ka kaalu langetada või tervist parandada. Kõik valmivad toidud sobivad hästi ka tööle kaasa võtmiseks.

“Smuuti- värvikirev ja kiire vahepala”

Smuutide_töötuba

Smuutid on tervislik ja kiire võimalus parandada produktiivsust, kuna annab ajutegevuseks vajalikku energiat ning on kergesti seeditav. Lisaks võimaldab toidulauda rikastada antioksüdantide ja vitamiinidega, suurendades puu- ja köögiviljade tarbimist. Smuuti ei pea koosnema vaid puuviljadest, vaid kasutada saab ka köögivilju, seemneid ja kõike muud kasulikku. Siinkohal on fantaasia piiritu. Smuutid on kiiresti valmistatavad, igaühele jõukohased ning mis kõige olulisem- ülimaitsvad.

“Tervislikud magustoidud ja tooršokolaad”

shokolaad valentinipäev

Šokolaad lööb iga osaleja silmad särama ning garanteerib hea tuju kogu päevaks. Võimalik tutvuda tooršokolaadi ja trühvlite võludega, valmistada koos maitsvaid raffaello stiilis komme või hoopis dekoratiivseid magustoidukausikesi. Meie töötoas valmivad maiused on kordades tervislikumad, kui poes leiduvad kommikotid. Hea võimalus rõõmustada oma töötajaid valentinipäeval või jõulupeo ajal.

Töötoa pikkuseks on enamasti 1-2 tundi ning optimaalne osalejate arv on kuni 15 inimest. Ürituse võime läbi viia nii oma ruumides kui ka teile sobivas kohas. Töötubade jaoks saame enamus vajalikke tarvikuid ise kaasa võtta, kuid hea oleks kööginurga olemasolu. Võite teha ka omapoolse ettepaneku mõnele muule teemale, mida nimekirjast ei leidnud. Samuti saab erinevaid teemasid omavahel kombineerida. Keda teema puudutab, siis kõik valmivad hõrgutised on gluteeni- ja kaseiinivabad ning sobivad ka taimetoitlastele.


Koolitajad:

*Siret Saarsalu, toitumisterapeut ja koolitaja
*Tuuli Taimur, toitumisnõustaja ja koolitaja
*Kärt Jalajas, toitumisnõustaja ja koolitaja


***

Meie klientide tagasiside:

“Tervislike magustoitude ja tooršokolaadi töötuba on eriti mugav võimalus töötavale inimesele, kes tahaks oma lähedasi millegi erilise ja omatehtuga üllatada, aga kellel pole eriti aega ega tahtmistki ise nuputada ja otsida. Töötoas on kõigele mõeldud – retseptid välja otsitud (need saab pärast väga kaunis kujunduses kaasa ka) ja läbi proovitud, toiduained laual reas. Saab täpselt järele vaadata, millistes pakendites mida saada on ja asjatundjatelt küsida, kust neid leida võib. Üheskoos saab kõik maiustuste valmistamise etapid ja nipid läbi proovida, nii et kodus saab kiirelt ja kindla peale hea tulemuse. Minu lemmikud on mustsõstrad tooršokolaadis ja piparmündi-apelsini trühvlid. Suur tänu mõnusa töötoa väljamõtlejatele ja korraldajatele! “
– Eha, Tartu Descartes’i Kool

“Tervisliku toitumise koolitus oli asjalik ja informatiivne. Saime nippe, kuidas kasulikke toiduaineid enda toidulauale juurde lisada ja ebatervislikke sealt vähemaks võtta. Smuutide valmistamine oli kaasahaarav ja põnev. Lõpptulemusena valmisid väga maitsvad smuutid ja saime uusi teadmisi, mida smuutidesse peale puuviljade lisanditeks juurde lisada.”
– Elis, Lennuliiklusteeninduse AS

***

Meie koolitused aitavad lihtsal moel töötajate motivatsiooni,
rahulolu ja produktiivsust tõsta!


Küsi hinnapakkumist:

Palun kirjeldage mis teemal ja kui pikka töötuba soovite, kui palju oleks osalejaid ning kus koolitus toimuda võiks.

Nimi

E-mail

Teema

Sõnum

Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega


Vaata ka teisi koolitusi:

Tervisepäev_toitumiskoolitus Harrastussportlase_toitumine Firma_toitumisnoustamine Tervisliku_toitumise_koolitused