Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Magus mustkunst

07/12/2015 | 16:30 -18:30

Ükskõik, kas oled magusamaias või mitte, see põnev katseterohke töötuba ootab sind osalema! Kutsume noori vanuses 6-15 osalema põnevas ja teadust täis töötoas “Magus mustkunst”, kus saab huvitavaid teadmisi ja fakte suhkru, magusate maiustuste ning jookide kohta, lüüa kaasa eksperimentide läbiviimisel ja kokata koos midagi eriti head.

Töötuba toimub 07. detsembril kell 16.30-18.30 Tartus, Vaksali 17a-203

KOKKAME, KATSETAME:

* Määrame karastusjookide suhkrusisaldust.

* Teeme söödavaid magustoidukausikesi

* Valmistame 5 minutiga ise jäätise

* Teeme natuke kihisevat kunsti ning mustkunsti!

* Muudame coca-cola läbipaistvaks!

* Ja loomulikult valmistame maitsvaid maiusi!

Meie töötubade eesmärk on sütitada noortes huvi toidu valmistamise vastu, jagades huvitavaid teadmisi toidu koostise ja söömise kohta. Lastele kokkamise õpetamine valmistab neid ette tervislikumaks, tervemaks ja kergemaks eluks. Peale toidu sisse vaatamist või ise käed külge panemist saab tervislik toit hoopis teise tähenduse. Seejuures on see suurepärane võimalus tõsta enesekindlust ning laiendada silmaringi.

Töötoa hind on 13 eurot lapse kohta. Võta sõber kaasa, on hind mõlemale 12 eurot. Osalustasu sisaldab värvilisi õppematerjale, töölehte, katsete ja toidu valmistamiseks materjali ning loomulikult ootab kogu valmistatud toit söömist.

Registreeru siin, et teaksime õiges koguses toiduaineid varuda!


*Kui see tundub Sulle vahva idee ja tahad meid oma klubisse, noortekeskusesse või sünnipäevapeole kutsuda, siis võta meiega lahkelt ühendust. Töötuba pakume ka väljaspool oma ruume.

Detailid

Kuupäev:
07/12/2015
Aeg:
16:30 -18:30

Korraldaja

Siret Saarsalu
Telefon:
+372 5557 4423
E-mail:
siret@nutrilligent.ee
Koduleht:
https://nutrilligent.ee