Oleme sinu heaolu teejuhiks!

Usume, et inimene on üks tervik ning hoolt tuleb kanda nii oma toitumise, füüsilise aktiivsuse kui ka emotsionaalse poole eest. Kuigi meie meeskonna peamiseks tugevuseks on toitumisalane nõustamine, siis teeme koostööd ka psühholoogide ja treeneritega, et saaksime pakkuda terviklahendust. Toitumisalaste muutuste toetamiseks pakume kolme teenust:

Toitumisnõustamine

Meie eesmärgiks on olla sinu teejuhiks, omades parimat ülevaadet nii tõenduspõhistest toitumissoovitustest kui ka praktikas toimivatest nippidest. Lisades juurde sinupoolsed sammud elustiili muudatuste rajal, saame eduka koostööna aidata sul isiklike eesmärkideni jõuda ja ka haiguste teket ennetada. Toitumisnõustaja peamiseks tööks on aidata luua uusi tervist toetavaid harjumusi ja klienti jõustada.

Vaata lähemalt

Toitumisteraapia

Kui toitumisnõustaja tegeleb peamiselt tervislike toitumissoovituste jagamise ja uute harjumuste kujundamisega, siis toitumisterapeut tegeleb muuhulgas ka haigusjuhtumitega. Hea enesetunde ja vormi saavutamise kõrval saame läbi toitumise meditsiinilist ravi täiendada ning loomulikku tervenemist toetada. Toitumisterapeut oskab lähtuvalt terviseprobleemist valida just õige toitumisalase lähenemise.

Vaata lähemalt

Toitumiskava

Toitumisharjumuste kujundamise muudab edukamaks ja lihtsamaks individuaalne toitumiskava, ühe päeva näidismenüü või kasvõi paar näidisretsepti. Toitumiskava on rohkete retseptide tõttu suurepärane inspiratsiooniallikas ning mis peamine, aitab luua õige tunnetuse kehale sobivast toidu kogusest ja toiduainete kooslusest. Kui nädalane toitumiskava tundub liiast, siis tellida saab ka ühe päeva näidismenüü.

Vaata lähemalt

Maailm on pidevas arengus ning mõnikord vajatakse muutuste vormimisel, iseenda mõistmisel ja keeruliste situatsioonide lahendamisel välist abi. Meie hea koostööpartner OÜ Terviseteraapia pakub kvaliteetset psühholoogilist nõustamist nii lastele kui täiskasvanutele, pereteraapia võimalust eesti ja inglise keelt kõnelevatele peredele ning personaalseid treeninguid ja -kavasid. Vaata lähemalt SIIT.

Registreeru toitumisspetsialisti vastuvõtule

Alusta koostööd toitumisnõustaja või -terapeudiga juba täna, et teadlike sammudega oma eesmärkide suunas liikuma hakata. Läheneme individuaalselt, et just sinule sobivad lahendused leida.

Registreeru nõustamisele