Meie eesmärgiks on olla sinu teejuhiks, omades parimat ülevaadet nii tõenduspõhistest toitumissoovitustest kui ka praktikas toimivatest nippidest. Lisades juurde sinupoolsed sammud elustiili muudatuste rajal, saame eduka koostööna aidata sul uusi tervist toetavaid harjumusi luua, isiklike eesmärkideni jõuda ja ka haiguste teket ennetada.

Individuaalne toitumisnõustamine võimaldab kalkuleerida sinu energeetilised ja toitainelised vajadused, analüüsida hetkemenüüd ning üheskoos püstitada lühi- ja pikaajalised eesmärgid. Elustiili muutmine on pikaajaline protsess, kus tulemuste saavutamiseks on vajalik nii motiveeriv kui ka hästi läbimõeldud programm. Meie põhjalikud teadmised ja aastatega omandatud kogemused aitavad sul jõuda soovitud tulemuseni.

 

INDIVIDUAALNE TOITUMISNÕUSTAMINE SOBIB KÕIGILE, KELLEL ON SOOV:

  • Parandada üleüldist enesetunnet
  • Tunda end energilisemana
  • Muuta kehakaalu ja -koostist
  • Toetada sportlikku saavutusvõimet
  • Vähendada haigestumise riski
  • Informeerida end raseduse ja imetamise aegse toitumise osas
  • Muuta elustiili tervist toetavaks

 

Tegeleme ka sportlaste nõustamisega. Tervise- ja tippspordis on seatud eesmärkide täitmiseks lisaks professionaalsele treeningule ja piisavale puhkusele ülimalt oluline ka õige toitumine. Olgu see siis kas rasvaprotsendi vähendamiseks, kehakaalu tõstmiseks, taastumise ja võistlustulemuste parandamiseks või lihtsalt parema ensetunde saavutamiseks.

 

Toitumisnõustaja vastuvõtu hind on 60€/tund*.

*Esimesel kohtumisel võib kuluda kuni 90 minutit. Näidismenüüd ja toitumiskava on eraldi tasu eest.

 

Vastuvõtud toimuvad meie ruumides Tallinnas (Väike-Paala 1, ruum 515), Tartus (Vaksali 17a, ruum 202) või soovi korral veebikeskkonnas Zoom. Registreerudes anna palun oma eelistusest teada ning seejärel saame kokku leppida sobiva aja.