Toitumiskava (gluteeni- ja kaseiinivaba)

Antud toitumiskava sobib inimesele, kellel on tuvastatud gluteeni- ja/või kaseiinitalumatus või kes soovib erinevatel põhjustel lihtsalt nisu- ja/või piimavabalt toituda.

Ette antud menüü jagab lihtsaid ja praktilisi juhiseid, kuidas astuda esimesi samme oma toitumisharjumuste muutmisel. Toitumiskava sisaldab toitumisalaseid soovitusi ja üle 21 lihtsalt ning kiirelt valmivate toitude retsepti.

Toidud on maitsvad ning igati mitmekesised, tagades hea enesetunde ja vajalikud toitained. Seda kinnitab ka meie klientide poolt saadud tagasiside:

***

Toitumiskava soetanute tagasiside:

“Olen nüüd kaks nädalat üritanud jälgida saadud toitumiskava. Toidud ja enesetunne on väga head, koguseid olen vast natuke vähendanud ja isegi söögikordade arvuga ära harjunud. Tõesti uskumatu, aga ka kehakaal on langenud tänaseks 2,1 kg võrra.”
- Merle

"Esimene nädal on tänasega täis ..., edenen kenasti ning retseptide järgi valmistatud toidud on olnud väga maitsvad! Kenasti edenemise all pean silmas seda, et tõepoolest, toidud ei aja kõhtu punni ja olemine tundub kergem.”
- Kairi

“Tegelikult on mu enesetunne muutunud 80% paremuse poole ja see on täiesti uskumatu. Võin julgelt öelda, et mu elu on muutunud- täiesti uus lehekülg. Üle 5 aasta saan olla jälle rõõmus ja energiline inimene nagu ma varem olin.”
- Eneli

***

Kliendikogemuste põhjal on näha seda, et ebasobivate toiduainete vältimine aitab tõepoolest enesetunde paranemisele, aga ka tervenemisprotsessile ning kaalulangetamisele edukalt kaasa.

Telli gluteeni- ja kaseiinivaba toitumisviisi toetav toitumiskava juba täna ja astu samm parema tervise ning enesetunde suunas!

Kogus

Old Price: 15.00 €

Price: 9.90 €

You save: 5.10 €

Loading Uuendan korvi...