Ilmunud on raamat “Laste toitumine ja tervis”!

Lapse tervise kujundamisel on väga oluline osa eluviisil ning toitumisel ning tegeleda tuleb sellega juba imiku eas või veelgi parem – juba rasedust planeerides. Eks iga ema teab, kui keeruline võib olla lapse valikute teadlik suunamine.

Siinkohal võiks märksõnadeks olla maitsete ja harjumuste vajane kujundamine ning loominguline ja mänguline lähenemine. Kui ka tahe on olemas, siis teadmine, mida või kuidas ei pruugi olla alati piisavad ning internetist soovituste leidmine võib olla vägagi vastuoluline.

Raamatusse „Laste toitumine ja tervis“ on kokku kogutud toitumissoovitused lastele erinevates vanusegruppides ning ka erinevate terviseprobleemide korral. Käsitletud on nii imiku kui väike- ja koolilapse ning noorsportlase toitumine ning vaadeldud laste kasvavat ülekaalulisust ning toitumist. Terviseprobleemidest leiab kajastamist ülekaal, söömishäired, psühholoogilised probleemid, toiduallergia ja -talumatus ning palju muud. Raamatus antud soovitused baseeruvad uuematel toitumissoovitustel ning teaduslikel allikatel.

Raamatu autoriteks on Eesti toitumisterapeudid ja toitumisnõustajad, kus üheks kaasautoriks on ka toitumisterapeut Siret Saarsalu.

Raamatut on võimalik osta soodushinnaga 16€ ka meie käest, Vaksali 17a-203, või andes oma raamatu soovist teada meili teel info@nutrilligent.ee.

Autor T.Taimur

Registreeru toitumisnõustamisele