Meie meeskonnas kõik toitumisspetsialistid riikliku kutsetunnistusega!

Juhuuu!! Meil on suur rõõm ja heameel teada anda, et kõik meie meeskonna toitumisspetsialistid omavad nüüd riiklikku toitumisnõustaja või -terapeudi kutsetunnistust!

Möödunud aasta detsembris jagati Eesti Tervisedenduse Ühingu poolt peale pikka kutseandmise protsessi taas toitumisnõustaja ja -terapeudi kutsetunnistusi. Meil on ääretult hea meel, et üheks kutsesaajaks oli ka meie särav ja naerusuine toitumisnõustaja Kärt! Palju palju õnne ja edu! Ja ühtlasti tähendab see, et kõik meie meeskonna toitumisspetsialistid on nüüd riikliku kutsetunnistusega.

 

Riiklik toitumisnõustaja ja -terapeudi kutse taotlemine on pea poole aastane põhjalik protess, kus hinnatakse väga erinevaid nõustaja kompetentse. Seda nii teadmiste kui nõustamistehnikate osas. Riikliku kutsetunnistusega toitumisnõustaja või toitumisterapeudi poole pöördudes võid olla kindel, et saadavad nõuanded ja abi on professionaalne ning usaldusväärne!

Lähemalt saad meie toitumisnõustajate Kärt Jalajase ja Tuuli Taimuri ning toitumisterapeut Siret Saarsalu kohta lugeda siit!

Vastuvõtuaega saad broneerida siin!

 

Autor: Tuuli Taimur

Registreeru toitumisnõustamisele